پیام فرستادن
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت
نمایه شرکت
صفحه اصلی >
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت
درباره ما
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
فروشگاه اصلی:
در سراسر جهان
نوع کسب و کار:
سازنده
برندها:
ایبنو
تعداد کارمندان:
120~150
فروش سالانه:
400-600
سال تاسیس:
2015
صادرات:
80% - 90%
خدمات به مشتریان:
10000+
جزئیات شرکت

مواد جدید YIbeino بر تحقیق و توسعه مواد سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش تمرکز دارد و متعهد به ارائه مواد حمل و نقل است،طراحی مهندسی سیستم حمل پنوماتیک و مشکلات فرسایش تجهیزات در شرایط مختلف کار پیچیده برای سیمان، انرژی حرارتی، فولاد، زغال سنگ، بندر، مواد شیمیایی، انرژی جدید، پردازش مواد معدنی، ماشین آلات مهندسی، لوله های بتنی و صنایع دیگر.ما 20 سال تجربه در صنعت در زمینه مواد مقاوم به لباس داریم، ما خدمات یک مرحله ای را از تولید تا نصب ، با توجه به تقاضای مشتری برای طراحی محصول ، تحقیق و توسعه ، تولید ، پردازش و سایر خدمات ارائه می دهیم.

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 1

شرکت تیم ساخت ضد فرسایش حرفه ای دارد با تکیه بر قدرت فنی قوی و سالها تجربه عملی جمع آوری شده،ما می توانیم راه حل های به موقع را برای مشکلات مختلف پوشیدن ارائه دهیم و مواد مقاوم به پوشیدن مناسب و برنامه های ساختمانی را بر اساس شرایط واقعی کار انتخاب کنیمطراحی منطقی محصول، ساخت در محل، and comprehensive after-sales service can help you effectively improve the operating efficiency and service life of your equipment and solve equipment wear problems under various complex working conditions.

 

ما بیش از 20 سال تجربه در صنعت در زمینه مواد مقاوم به لباس و یک گروه از پرسنل فنی و مدیریتی با تجربه داریم.تحقیق و توسعه، تولید، پردازش و سایر خدمات مطابق با نیازهای مشتری. این شرکت دارای مجموعه ای کامل از تجهیزات پیشرفته برای تولید محصولات مقاوم به لباس است.محصولات اصلی شرکت ما ورق های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش هستند، پوشش های سرامیکی مقاوم به فرسایش، لوله های کامپوزیت سرامیکی، آرنج های سرامیکی مقاوم به فرسایش (ارنج های حمل پنوماتیک باتری لیتیوم) ، عقب نشینی رول سرامیکی مقاوم به فرسایش،تجهیزات کلی با سرامیک پوشش داده شده است، لوله های پمپ کامیون سرامیکی، سرامیک ساختاری آلومینیوم، سرامیک ZTA و سایر سری محصولات. محصولات دارای قدرت بالا، سختی بالا، مقاومت خوب در برابر فرسایش و مقاومت در برابر خوردگی هستند.

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 2چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 3

هونان"یلبینو"شرکت مواد جدید، لمیتد گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001: 2015 را گذراند. این شرکت دارای یک سیستم کنترل کیفیت سختگیرانه است. طراحی محصول، تولید،خدمات نصب و راه اندازی به طور کامل در سیستم مدیریت کیفیت ISO ادغام شده استاز خرید مواد اولیه و مواد تشکیل دهنده، تمام جنبه ها از مدیریت فرآیند تولید تا بازرسی و کنترل کارخانه، عملکرد محصول پایدار و کیفیت عالی را تضمین می کنند.

 

این شرکت دارای کاربران در سراسر جهان است که عمدتا به ایالات متحده، آلمان، سوئد، هند، ترکیه، هلند، ایتالیا، اسپانیا، ژاپن، کره جنوبی، روسیه، ویتنام و سایر کشورها صادر می کند..شرکت به فلسفه ی کسب و کار "استقامتی، کار سخت،نوآوری" و پایبند به "مشتری ما ارائه مشتریان ما با خدمات با کیفیت بالا بر اساس اصل "کیفیت اول"، خوش اومدي که به ما احترام بذاري!

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 4چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 5

مزیت شرکت

شرکت یک شرکت تولیدی است، ما سالها تجربه صنعت در محل و می تواند مشتریان را با بهترین تجهیزات ضد پوشیدن طراحی، نمونه های محصول، خدمات با کیفیت،و قیمت های رقابتی.

 

افتخار شرکت

حق ثبت اختراع محصول به شرح زیر است: "یک نوع آرنج از لوله پمپ تخلیه لوله ضد انسداد"، "یک ساختار نصب پوشه پوشه"، "یک کنسول پردازش پوشه پوشه"،"یک دستگاه حمل برای لوله های سرامیکی" و غیره.

 

شبکه فروش

محصولات ما در سراسر جهان صادر می شوند. شرکت ما همیشه بر اصل تجاری "کیفیت، نوآوری و مشتریان اول" اصرار داشته است.

 

محصول ما

پوشش سرامیکی مقاوم به لباس

ZTA پوشه لباس سرامیکی

پوشش کامپوزیت سرامیکی مقاوم به فرسایش

پوشش سرامیکی مقاوم به ضربه

پوشش سرامیکی مرکب

پوشش لاستیکی سرامیکی

آرنج مقاوم در اثر فرسایش از مواد سرامیکی ترکیبی

لوله کامپوزیتی سرامیکی مقاوم به فرسایش

قطعات پمپ بتنی

ورق سرامیکی مقاوم به فرسایش

سرامیک و لاستیک

سیکلون پوشیده از سرامیک مقاوم در برابر فرسایش

اجزای سرامیکی

 

 

 

خدمات

خدمت ما

قبل از فروش:مدیر کسب و کار در مرحله اولیه به محل مشتری می رود یا با تلفن ارتباط برقرار می کند، یک راه حل مناسب ضد فرسایش را با توجه به شرایط عملیاتی تجهیزات ارائه می دهد،و بعد از آن یک طرح بودجه ارائه می دهد.

در فروش:پس از درک کامل وضعیت عملیاتی تجهیزات مشتری، طراحی نقاشی برای محصولات سفارشی برای مشتری و ارسال آنها به مشتری برای تایید.

بعد از فروش:برای حل مشکل در عرض 48 ساعت به محل مشتری (چین) برسید.

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 1

تضمین کیفیت محصول:

محصولات گواهینامه سیستم کیفیت ISO90001 و گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14000 را گذراندند.و محصولات در سیستم مدیریت کیفیت ISO از تحقیقات و توسعه گنجانده شده اند، طراحی، تولید و نصب. بازرسی کیفیت سختگیرانه قبل از ترک محصول از کارخانه انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کیفیت محصول 100٪ است.

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 2چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 3

تاریخ

تاریخچه ما

Yibeinuo New Materials بر تحقیق و توسعه مواد جدید تمرکز دارد و متعهد به ارائه حمل و نقل مواد و مهندسی سیستم حمل و نقل پنوماتیک برای سیمان،قدرت حرارتی، فولاد، زغال سنگ، بنادر، مواد شیمیایی، باتری های لیتیوم، پردازش مواد معدنی، ماشین آلات ساختمانی، خطوط لوله (پول های الکتریکی) و سایر صنایع.طراحی و سایش تجهیزات در شرایط مختلف کار پیچیده تضمین، مصرف کم و حمل مواد بدون آلودگی.

ما 20 سال تجربه در صنعت در زمینه مواد مقاوم به لباس و یک گروه از پرسنل فنی و مدیریتی با تجربه داریم.ما یک سرویس تمام وقت از تولید تا نصب ارائه می دهیمما می توانیم طراحی محصول، تحقیق و توسعه، تولید، پردازش و خدمات دیگر را مطابق با نیازهای مشتری انجام دهیم.

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

تیم ما

شرکت ما دارای دو خط تولید سرامیکی در سطح جهانی و یک خط تولید ساختاری فولادی بزرگ استمجهز به تجهیزات حرفه ای پردازش و پرسنل فنی، که می تواند لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش، آرنج ها، تی ها، هپرها و غیره را در مقادیر زیادی تولید کند.
چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. نمایه شرکت 1

از زمان تأسيس شرکت، ما تيم ساخت و سازي حرفه اي براي سراميك مقاوم در برابر فرسودگي شکل داده ايم. از طريق آموزش و ارزیابی، آموزش امنيت و عمليات نصب،ما به طور مداوم تجربه خود را خلاصه کرده ایمدر حال حاضر، بخش خدمات پس از فروش دارای 2 مهندس ارشد، 5 مهندس،و ۱۰ نفر از پرسنل فنی حرفه ای، مجهز به ابزار و تجهیزات حرفه ای ساختمانی است که می تواند نیازهای ساختمانی را در شرایط مختلف برآورده کند.
 

این شرکت دارای یک تیم خدمات پس از فروش جامع است، با مدیران فروش که در کسب و کار ماهر هستند که برای بازرسی یا مشاوره تلفنی از سایت بازدید می کنند.تجزیه و تحلیل وضعیت تجهیزات، انتخاب محصولات مناسب، و درک کامل محیط استفاده از تجهیزات مشتری، تجزیه و تحلیل مکانیسم فرسایش آن، طراحی محصولات برای مشتریان و پیشنهاد راه حل های منطقی