پیام فرستادن
محصولات
اخبار
صفحه اصلی >

چین Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. اخبار شرکت

ایبینو با موفقیت به توافق در مورد همکاری با مشتریان بین المللی رسید

در پس زمینه ادغام اقتصادی جهانی، Ibeno یک بار دیگر با چشم انداز بین المللی و بینش بازار برجسته خود توجه را به خود جلب کرده است.تحت رهبري مدیر امي، تیم نخبگان شرکت و مشتریان خارجی یک کنفرانس ویدئویی با دقت آماده شده را برای بحث دقیق در مورد مسائل همکاری توزیع کنندگان منطقه ای برگزار کردند.   در طول این دیدار، دو طرف در مورد چندین نکته کلیدی گفتگوهای عمیق و سازنده داشته اند.مقاومت در برابر خوردگی، و ثبات در دمای بالا The two sides reached a consensus on how to adjust and improve the products in a personalized manner according to the unique needs of the target market to more accurately meet the needs of local consumers. از نظر مناطق مجاز:دو طرف دامنه جغرافیایی همکاری را روشن کرده اند و پایه ای محکم برای گسترش بیشتر بازار در آینده ایجاد کرده اند."ايبينو سيراميكس" قول ميده که به قوانين بازار سختي پيروي ميکنه و حق فروش انحصاري در مناطق مشخص شده رو تضمین ميکنه، در نتیجه نظم بازار و تصویر برند حفظ می شود.   از نظر سیستم قیمت:بر اساس اصل عدالت و عقلانیت، دو طرف عوامل مانند هزینه، موقعیت بازار و همکاری طولانی مدت را به طور جامع در نظر گرفته اند.و استراتژی قیمت رقابتی بازار را شکل دادهدف این استراتژی دستیابی به یک وضعیت برنده برای همکاری طولانی مدت بین دو طرف و ایجاد یک پایه اقتصادی محکم برای همکاری آینده است.   در ارتباط لجستیک و توزیع:Ibeno Ceramics سیستم لجستیکی کارآمد و قابل اعتماد خود را نشان داد و وعده داد که خدمات تحویل کامل را به مشتریان ارائه دهد.دو طرف در مورد جزئیات مانند زمان تحویل بحث های عمیق انجام دادند.، روش های حمل و نقل، و فرض ریسک، و به توافق رسیدند تا اطمینان حاصل شود که محصولات می توانند به مشتریان به طور ایمن و سریع تحویل داده شوند.   از نظر حمایت از منابع:"ايبينو سيراميكس" تصميم خود را براي حمايت کامل از مشتريان خارجي براي گسترش بازار در منطقه مجاز ابراز کرد.آموزش فنی، خدمات پس از فروش و غیره، برای کمک به مشتریان در دستیابی به نتایج برجسته در بازار محلی.   The achievement of this cooperation consensus marks a solid step forward for Ibeno Ceramics and international customers in the field of regional distributor cooperation and also lays a solid foundation for the future in-depth cooperation and common development of the two partiesبا توجه به آینده، دو طرف تماس و همکاری نزدیک را حفظ می کنند، به طور مشترک اجرای آسان پروژه را ارتقا می دهند و برای ایجاد آینده ای بهتر با هم کار می کنند.

2024

07/11

کیفیت برنده و تحت تاثیر شرکت های سرمایه گذاری خارجی قرار می گیرد

به عنوان یک شرکت متمرکز بر تحقیق و توسعه، تولید و صادرات سرامیک آلومینا، Ibeno یک تیم بین المللی و حرفه ای دارد،با تجربه عمیق در تولید سرامیک آلومینیوم و یک سیستم کنترل کیفیت با استاندارد بالا، که کلید توانایی ما برای کسب اعتماد مشتریان جهانی است.   به تازگی، یک سازنده بزرگ تجهیزات از جنوب شرقی آسیا یک دسته از آستین های سرامیکی آلومینیوم را از ما سفارش داد.چون قطر این دسته از سرامیک بسیار بزرگ است (قطر داخلی بزرگترین حلقه سرامیک نزدیک به 500mm است)، در طول فرآیند تولید بسیار آسان است که یک چالش برای تولید ما است.   مشتری با چندین تامین کننده همزمان تماس گرفت. به دلیل تجهیزات تولید محدود، آنها نمی توانستند چنین اندازه بزرگی از آستین های سرامیکی آلومینیوم تولید کنند. برای پیدا کردن یک تامین کننده مناسب،مشتری به چین رفت و برای یک تحقیق جامع به کارخانه ما آمد، و به طور عمیق قدرت کلی شرکت ما را در زمینه تحقیق و توسعه، تولید، خدمات نصب و غیره درک کرد و سرانجام تصمیم گرفت که با ما قرارداد امضا کند. بعد از اینکه ما به طور عمیق نیازهای مشتری را درک کردیم، بلافاصله یک تیم فنی را برای انجام تحقیقات و توسعه محصول و آماده سازی تولید سازماندهی کردیم.بهینه سازی فرمول، و فرآیند تولید تا آزمایش محصول، هر فرآیند به شدت کنترل و آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که شاخص های عملکرد سرامیک آلومینا با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد. در فرآیند تولید سرامیک آلومینیوم، ما به کنترل کیفیت در هر پیوند توجه می کنیم. به ویژه، مشتری پیشنهاد کرد که تغییر شکل حلقه سرامیک باید به حداقل برسد.ما هر فرآیند را به طور دقیق ثبت و تجزیه و تحلیل کردیم تا بتوانیم به سرعت علت آن را پیدا کنیم و در صورت بروز مشکلات کیفیت اقدامات بهبود بخش را انجام دهیم.   برای برآورده کردن الزامات مشتری در مورد خلوص سرامیک آلومینیوم،ما از مواد خام آلومینیوم خالص استفاده کردیم و از هر گونه آلودگی و ناخالصی در فرآیند تولید از طریق کنترل دقیق فرآیند جلوگیری کردیممحصولات سرامیکی آلومینیوم ما قبل از ترک کارخانه از بازرسی کیفیت سختگیرانه ای برخوردار هستند تا اطمینان حاصل شود که محصولات با الزامات مشتری مطابقت دارند.   در روند صادرات لوله های سرامیکی آلومینا، ما همچنین بر ارائه طیف گسترده ای از خدمات به مشتریان تمرکز می کنیم.از مشاوره محصول و پشتیبانی فنی تا توزیع لجستیک و خدمات پس از فروش، ما مشتری گرا هستیم و تلاش می کنیم که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.ما روابط همکاری بلند مدت با بسیاری از شرکت های لجستیک مشهور بین المللی ایجاد کرده ایم تا اطمینان حاصل شود که محصولات سرامیکی آلومینا می توانند به طور ایمن و سریع به مشتریان تحویل داده شوند.   بعد از 50 روز کار سخت، کار تولید و صادرات این دسته از سرامیک آلومینیوم بالاخره به اتمام رسید.آنها قدردانی و قدردانی از کیفیت محصولات و خدمات ما را ابراز کردنداين تجربه صادرات موفق نه تنها شهرت "ايبينو" را در بازار بين المللي ارتقا داد بلکه مشتري هاي بيشتري هم به دست آورديم.   ما به حفظ فلسفه کسب و کار "کیفیت اول، مشتری اول" ادامه خواهیم داد، به طور مداوم محصولات و سیستم های خدمات خود را نوآوری می کنیم،و ارائه محصولات و خدمات سرامیکی آلومینا با کیفیت بالا به مشتریان جهانیما بهترین راه حل های سرامیکی آلومینا را به مشتریان جهانی با شور و شوق بیشتر و تکنولوژی حرفه ای ارائه خواهیم داد.

2024

07/05

آیا میدانید زمینه های معرفی و کاربرد صفحات کامپوزیت سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش چیست؟

صفحه های کامپوزیتی سرامیکی مقاوم به فرسایشبا استفاده از تکنولوژی پیشرفته ولکاناسیون گرم برای ولکاناسیون سرامیک مقاوم به فرسایش و لاستیک با هم برای تشکیل یک کامپوزیت مربع سرامیک ساخته شده است.که بر روی سطح محافظ تجهیزات با جوش (سه در یک سری) یا اتصال چسب با قدرت بالا (دو در یک) برای تشکیل یک لایه ضد فرسایش قوی و بافنده ثابت می شوداین ترکیب مزایای سختی بالای سرامیک و مقاومت بالا و خستگی لاستیک را ترکیب می کند.که می تواند به خوبی مشکل حفاظت از لباس تجهیزات در حمل و نقل مواد بلوک بزرگ را حل کندعلاوه بر مقاومت خوب در برابر فرسایش و خوردگی، اضافه کردن لاستیک همچنین می تواند از توقف تولید به دلیل جمع آوری مواد جلوگیری کند و صدا را کاهش دهد.   صفحات کامپوزیتی سرامیکی مقاوم به فرسایش عمدتاً در سیستم های حمل و نقل زغال سنگ و تخلیه خاکستری نیروگاه های حرارتی و حمل و نقل مواد، سیلوهای دسته بندی، هپر ها،و تجهیزات دیگر در صنعت فولاد فلزیاین می تواند مشکل زندگی کم سیستم دسته بندی و حمل را به دلیل سقوط مواد بزرگ و ضربه قوی حل کند؛ در عین حال،پوشش کامپوزیت لاستیکی سرامیکی می تواند پیچ و برش شود، و برای نصب تجهیزات مختلف با شکل خاص مناسب هستند. حوزه کاربرد:صفحه های کامپوزیتی مقاوم به فرسایش سرامیکی، مقاومت بالای فرسایش سرامیک و مقاومت ضربه ای لاستیک را ترکیب می کنند و برای حفاظت از فرسایش تجهیزات سیستم حمل مواد مناسب هستند.مانند هپر های زغال سنگ، لوله های زغال سنگ، ورودی های آسیاب توپ، لوله های خروجی و غیرههمچنین می تواند در سیستم های حمل زغال سنگ نیروگاه های حرارتی و hoppers و سیلو از سیستم های انتقال مواد و سیستم های دسته بندی از کارخانه های سینتر در سیستم های فلز و فولاد استفاده شودبا تغییر فرمول لاستیک، بشقاب های سرامیکی مقاوم در اثر فرسایش با خواص ویژه می توانند به دست آیند.که می تواند برای حفاظت از لباس تجهیزات در محیط های مختلف و شرایط کاری استفاده شود.

2024

06/26

چگونه سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش را در محیط های قوی انتخاب کنیم؟

در هنگام انتخاب سرامیک های مقاوم در شرایط ضربه قوی، در واقع لازم است عوامل متعددی را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل شود که سرامیک ها می توانند نیازهای شرایط کاری واقعی را برآورده کنند.در اینجا چند پیشنهاد مشخص وجود دارد: 1. سرامیک های بزرگ و ضخیم را انتخاب کنید:ورق های سرامیکی بزرگ و ضخیم را انتخاب کنید، زیرا وقتی قطعات کوچک سرامیک با چسب به هم وصل می شوند، به راحتی می شکنند، شکسته می شوند،و یا از جفت زدن زمانی که آنها توسط قطعات بزرگ مواد تحت تاثیر قرار می گیرند، از بین می روند.ضخامت سرامیک نیز بسیار مهم است. ضخامت کافی می تواند مقاومت ضربه بهتر را فراهم کند و از شکستن یا ترک مستقیم جلوگیری کند.   2. انتخاب لاستیک سرامیکی دو در یک سرامیک (طعم طبیعی محیط):اگر دمای محیط کار اجازه دهد، انتخاب یک ورق سرامیکی دو در یک از لاستیک سرامیکی انتخاب خوبی است.این سرامیک کامپوزیت مقاومت لباس سرامیک و مقاومت ضربه لاستیک را ترکیب می کند و می تواند مشکلات لباس و ضربه را همزمان حل کنداما لطفاً توجه داشته باشید که لاستیک در برابر دماهای بالا مقاوم نیست، بنابراین این سرامیک کامپوزیت فقط برای محیط های دمای عادی مناسب است. 3. زتا سرامیک رو انتخاب کن:سرامیک ZTA سرامیک مرکب آلومینیوم آکسید زرکونیوم است. در مقایسه با سرامیک آلومینیوم معمولی، سفتی آن به شدت افزایش یافته و مقاومت ضربه آن به طور قابل توجهی بهبود یافته است.سرامیک ZTA می تواند در محیط های با دمای بالا به طور پایدار کار کند و برای شرایط مختلف با تاثیر قوی مناسب است.آنها یک انتخاب موثر برای حل مشکلات فرسایش و ضربه هستند.   4. سرامیک مقاوم به ضربه را انتخاب کنید که در آن های بیرون کشیده شده باشند:مقاومت به ضربه سرامیک را می توان با تغییر شکل آن ها بهبود بخشید، مانند ایجاد تکه های نیمه کره ای در سطح سرامیک.این طراحی می تواند به طور موثر نیروی ضربه را پراکنده کند و مقاومت ضربه سرامیک را بهبود بخشد.   به طور خلاصه، هنگام انتخاب سرامیک های مقاوم در شرایط ضربه قوی، لازم است که عوامل متعددی مانند اندازه، ضخامت، مواد، شکل،و محیط کار سرامیکاین شرایط را می توان به صورت جداگانه انتخاب کرد و یا به صورت همبسته برای اطمینان از اینکه سرامیک های انتخاب شده می توانند نیازهای شرایط کار واقعی را برآورده کنند.

2024

06/25

کشف کاربردهای متنوع و نوآورانه لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش

با پیشرفت صنعتی سازی و افزایش نیاز به مقاومت در برابر فرسایش، لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش در صنایع مختلف به طور فزاینده ای استفاده می شوند.این مقاله همه را به بررسی کاربردهای متنوع و نوآورانه لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش می برد.   لوله سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش یک نوع جدید از مواد لوله مقاوم در برابر فرسایش است که مزایای زیادی دارد.اول از همه، ضریب انبساط حرارتی لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش معادل لوله های مستقیم و لوله های انتقال پودر است.از عوامل زیادی مانند دمای بدن و قرمز شدن تحت تاثیر قرار نمی گیرد.، و به دلیل انبساط یا انقباض شکسته نمی شود. این دارای دوام عالی است. مقاومت حرارتی و خوردگی. دوم، دیواره داخلی لوله با مواد سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش پوشانده شده و انتقال آن صاف است، بنابراین مقاومت در برابر فرسایش آن بهبود می یابد.تنوع لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش در دو جنبه منعکس می شود.1 تنوع سرامیک های پوششی از نظر مواد، نه تنها سرامیک های آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه زرکونیا، کربید سیلیکون، نیترید سیلیکون و سایر سرامیک ها نیز وجود دارند.از نظر ساختار2 تنوع ساختارهای فولادی خارجیمواد شامل نه تنها فولاد ضد زنگ بلکه همچنین فولاد کربن و ساختارهای فولاد آلیاژشکل ها شامل لوله های مستقیم، آرنج ها، چند گذرگاه، سر های بزرگ و کوچک، لوله های کوله پشتی و توزیع کنندگان است.   لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش در همه زمینه های زندگی به طور گسترده ای استفاده می شوند.زمانی که تعداد زیادی لوله برای حمل مواد مانند پودر زغال سنگ مورد نیاز استاین نوع لوله ها دارای مزایا مقاومت بسیار به سایش، عمر طولانی، قابلیت استفاده از لوله های ضدسایش و همچنین قابلیت استفاده از لوله های ضدسایش.و نصب آسان، که می تواند به طور قابل توجهی کارایی را بهبود بخشد.   در صنعت برق، لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش به طور گسترده ای در لوله های تخلیه خاکستری استفاده می شود، که مشکلات اصلی فرسایش شدید و عمر کوتاه لوله ها را حل می کند،و به شدت طول عمر خدمات لوله ها را افزایش می دهدعلاوه بر استفاده گسترده در صنایع فوق، لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش نیز به طور گسترده ای در کارخانه های فولاد و کارخانه های سیمان استفاده می شود.لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش می توانند مستقیماً در نیروگاه های لیتیوم بدون ساختارهای فولادی خارجی استفاده شوند، و همچنین می تواند در برنامه های کاربردی با دستگاه های ضد سولفوری گاز دخانیات بسیار خوردنی استفاده شود، این موارد موفق ایده های خوبی برای کاربرد نوآورانه لوله های سرامیکی مقاوم به لباس ارائه می دهند..   لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش به تدریج به دلیل مقاومت عالی در برابر فرسایش و صنایع کاربردی گسترده در همه زمینه های زندگی شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند.با توسعه مداوم علم و فن آوری و بهبود الزامات عملکرد مقاوم به لباس، چشم انداز توسعه لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش گسترده تر خواهد شد.لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش راه حل های لوله ای قابل اعتماد و پایدار برای صنایع مختلف را فراهم می کنند.  

2024

05/09

الزامات لوله هاي حمل مواد کاتود باتري ليتيوم چيست؟

در سال های اخیر، با توسعه سریع صنعت انرژی جدید، باتری های لیتیوم جزء اصلی آن هستند و صنایع قبل و بعد از آن نیز رشد سریع نشان داده اند.حمل و نقل پودر مواد کاتد باتری لیتیوم یک پیوند کلیدی در فرآیند تولید باتری لیتیوم است و نقش حیاتی در تضمین بهره وری تولید و کیفیت محصول داردبرای اطمینان از ثبات، کارایی و ایمنی مواد کاتود در طول حمل و نقل، طراحی و انتخاب مواد لوله های حمل و نقل باید به یک سری الزامات پاسخ دهد. الزامات خط لوله حمل مواد کاتودی باتری لیتیوم جداکننده فلزی:ماده کاتود باتری لیتیوم به طور مستقیم بر عملکرد باتری لیتیوم تأثیر می گذارد و نسبت به آلودگی فلز بسیار حساس است. بنابراین، فلز باید در طول حمل و نقل جدا شود.اين مستلزم اينه که از لوله هاي فلزي استفاده نکنیمما می توانیم از سرامیک، شیشه، پلیمر و سایر مواد استفاده کنیم.   مقاومت لباس:مواد کاتودی مقدار زیادی را حمل می کنند و خط لوله برای مدت طولانی در حالت کار با بار بالا است و تحت استفاده مستمر قرار می گیرد.هنگامی که مقاومت لباس لوله ضعیف است، در مدت کوتاهی فرسوده و فرسوده می شود و باعث نشت مواد، آلودگی و غیره می شود.مقاومت لباس لوله نیز یک نیاز مهم برای لوله های حمل مواد کاتد باتری لیتیوم است..   مهر و موم خوب:فرآیند حمل و نقل مواد الکترود مثبت نیاز به مهر و موم خوب برای جلوگیری از نشت پودر و آلودگی دارد.   چگونه مواد را برای لوله های حمل مواد کاتد باتری لیتیوم انتخاب کنیم؟نیاز به جداسازی فلز ابتدا لوله های فلزی را مستثنی می کند و مقاومت خوب در برابر فرسایش نیز استفاده از لوله های شیشه ای و لوله های پلیمر را محدود می کند.برای حمل و نصب آسان نیستبرای بهبود مقاومت لباس پوشیدن و قدرت لوله های شیشه ای، هزینه به شدت افزایش می یابد، که با نیازهای واقعی مطابقت ندارد.   همین امر در مورد مواد پلیمر نیز صدق می کند. مقاومت لباس پوشیدن مواد پلیمر معمولی نمی تواند به الزامات پاسخ دهد و آنهایی که الزامات را برآورده می کنند بسیار گران هستند.هر دو ماده در لوله های حمل مواد باتری کاتد لیتیوم ظاهر شده اند اما به دلیل محدودیت های آنها به سرعت توسط لوله های سرامیکی جایگزین شدند.   لوله سرامیکی نه تنها فلز را جدا می کند و آلودگی فلز را از بین می برد، بلکه سخت بودن بالایی دارد و بسیار مقاوم به فرسایش است.لوله سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش که به صورت یکپارچه شکل گرفته است، شکاف های جفت را به شدت کاهش می دهد، عملکرد مهر و موم خوبی دارد و یک دیواره داخلی صاف دارد که مواد آویزان و مواد مسدود کننده را کاهش می دهد. بازخورد از زمان عرضه در بازار خوب است!  

2024

05/09

چگونه مشکل فرسایش لوله های انتقال خاکستری پنوماتیک در نیروگاه های حرارتی را حل کنیم؟

سیستم خط لوله حمل خاکستری نیروگاه های حرارتی یک بخش کلیدی است. از آنجا که شامل حمل و نقل پنوماتیک می شود، با مشکلات سنگین سایش مواجه است.سرعت جریان سریع و حمل و نقل طولانی مدت، و همچنین ذرات سخت که اغلب در مواد وجود دارد، لوله حمل خاکستری مستعد فرسایش است.این نوع از سایش نه تنها باعث نشت ذغال سنگ خرد شده و باعث آلودگی محیط زیست می شود بلکه ممکن است باعث خطرات ایمنی و اتلاف مواد بسیاری شود.. برای مقابله با این مشکل، بسیاری از نیروگاه ها به طور فعال به دنبال راه حل های موثر هستند. در حال حاضر سه راه حل اصلی در بازار وجود دارد: 1کاهش فشار جریان هوا در طول انتقال خاکستری:این روش در واقع می تواند به اندازه ای از دست رفتن لوله را کاهش دهد زیرا می تواند سرعت جریان مواد را کاهش دهد.و طول عمر خط لوله نیز محدود استبنابراین، اگر چه این روش ساده و آسان برای اجرای است، اثر ایده آل نیست.   2. پیچ یا یک جعبه مربع در اطراف لوله:مزیت این روش این است که کار آن ساده و کم هزینه است. عمر لوله را می توان تا حدودی با تقویت مناطقی که فرسوده یا احتمالاً فرسوده می شوند، افزایش داد.فقط می تونه مشکلات محلی رو حل کنه و یه عقب نشینی خاص دارههنگامی که لوله ها از هم پاشیدن جدید نشان می دهند، آنها نیاز به تعمیر مجدد دارند، که هزینه های نگهداری و حجم کار را افزایش می دهد. 3از لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش استفاده کنید:بهترین راه برای حل اساسی مشکل فرسایش لوله های انتقال خاکستری بهینه سازی مواد لوله و بهبود مقاومت فرسایش خود لوله است.لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش یک راه حل موثر هستند که توسط بسیاری از نیروگاه های حرارتی اثبات شده استعنصر اصلی سرامیک های مقاوم به فرسایش، کوراندوم است که دارای سختی بسیار بالایی است که بسیار بیشتر از فلز است.لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش دارای مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش هستند و عمر بسیار طولانی تری نسبت به لوله های فلزی سنتی دارند..   به عنوان يه سازنده لوله هاي سراميکي با کيفيت بالا با 20 سال تجربه توليدلوله های انتقال خاکستری تولید شده توسط شرکت ما نه تنها مقرون به صرفه هستند بلکه مقاومت لباس قوی دارندبا استفاده از یک لوله فولادی به عنوان پوسته بیرونی و یک پوشش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش به عنوان طراحی ساختاری، لوله حمل خاکستری نه تنها اطمینان از قدرت بلکه همچنین دارای مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش است.طول عمر آن 7-10 برابر لوله های فلزی است، که تضمین قوی برای عملکرد پایدار در دراز مدت نیروگاه های حرارتی است.

2024

04/25

آیا ویژگی های عملکردی و کاربردهای سرامیک مقاوم به فرسایش را می شناسید که لوله های حمل خاکستری پرواز را پوشش می دهد؟

لوله های حمل خاکستر پرنده سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش از لوله های فولادی سنتی، لوله های فولادی آلیاژی مقاوم در برابر فرسایش، لوله های سنگ ریخته، لوله های فولادی پلاستیکی،لوله های لاستیکی فولادی، و غیره نه تنها مقاوم در برابر لباس، مقاوم در برابر خوردگی و مقاوم در برابر دمای بالا، و دارای سختی و قدرت بالا،اما همچنین دارای خواص جامع خوبی از مقاومت در برابر ضربه مکانیکی و شوک حرارتی است.   لایه بیرونی لوله مقاوم به فرسایش خاکستری پرنده یک لوله فولادی بی درهم است و لایه داخلی سرامیک ویژه کوراندوم است. سختی لایه سرامیک کوراندوم به اندازه HV1100-1400 است ،که معادل کاربید ولتفرمن-کوبالت است، و مقاومت لباسش بیش از 20 برابر بیشتر از لوله های فولاد کربن است. طراحی خط لوله ترکیب استحکام لوله های فولادی بدون درز با مقاومت لباس سرامیک های خاص کوراندوم،اطمینان از عملکرد پایدار در دراز مدت در هنگام دست زدن به مواد خیس مانند خاکستر پرندهبه طور خاص، سختی بالای لایه سرامیکی کوراندوم باعث مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش می شود، که بسیار بیشتر از لوله های سنتی فولاد کربن است.   مزیت این نوع لوله این است که مقاومت در برابر فرسایش عمدتاً به لایه سرامیکی داخلی کوراندوم بستگی دارد، نه تنها به ترکیب یا ساختار مواد.این بدان معنی است که این نوع لوله در مقاومت در برابر فرسایش کارآمدتر است و عمر طولانی تری نسبت به لوله های فولادی آلیاژ ضد فرسایش سنتی یا لوله های سنگی استاین جهش کیفی بدون شک راه حل های جدیدی را برای لوله های مقاوم در برابر فرسایش در کاربردهای صنعتی فراهم می کند.   در کاربردهای عملی، این نوع لوله های مقاوم به فرسایش خاکستری می تواند برای رسیدگی به خاکستری پرنده در محیط های مختلف مانند سیستم های حمل خاکستری پرنده در نیروگاه ها استفاده شود.مقاومت و دوام عالی آن اجازه می دهد تا آن را به طور مداوم و پایدار در این محیط ها کار می کند، به طور قابل توجهی بهبود بهره وری عملیاتی و عمر خدمات تجهیزات.   نقطه ذوب سرامیک کوراندوم در لوله های مقاوم به فرسایش خاکستر پرواز 2045 °C است. لایه سرامیک کوراندوم و لایه فولاد به دلایل فرآیند دارای ساختارهای ویژه ای هستند.و میدان استرس نیز خاص استدر دمای طبیعی، لایه سرامیکی تحت فشار فشاری قرار می گیرد و لایه فولادی تحت فشار کششی قرار می گیرد. تا زمانی که دمای بالاتر از 400 درجه سانتیگراد افزایش یابد،به دلیل تفاوت ضریب انقباض حرارتی دو، میدان تنش جدید تولید شده توسط انقباض حرارتی میدان تنش اصلی را در لوله مقاوم به فرسایش خاکستری پرتاب می کند،باعث می شود که لایه سرامیکی و لایه فولادی در حالت تعادل استرس قرار بگیرند.وقتی دمای هوا به 900 درجه سانتیگراد می رسد، لوله مقاوم به فرسایش خاکستری را در آب سرد قرار دهید و این کار را چندین بار تکرار کنید.با مقاومت بی نظیر در برابر شوک حرارتی سرامیک معمولی. اين عملکرد در مهندسي ساخت و ساز خيلي مهمه. CUHK يه هدف داره   از آنجا که لایه بیرونی از فولاد ساخته شده است و لایه داخلی هنگام گرم شدن ترک نمی کند، در طول ساخت و ساز، فلنج ها، دریچه های پاک کننده، درب های ضد انفجار و غیره می توانند جوش داده شوند،و جوش مستقیم نیز می تواند برای اتصال لوله استفاده شود، که بهتر از لوله های فولادی آلیاژ ضد لباس است. لوله های فولادی پلاستیکی، لوله های فولادی لاستیکی و لوله های سنگ ریخته شده در طول ساخت و ساز آسان به جوش نمی آیند یا نمی توانند جوش داده شوند. لوله های مقاوم به لباس خاکستری نیز مقاومت مکانیکی خوبی دارند.لایه کوراندوم در طول حمل و نقل شکسته و از بین نمی رود، نصب، ضربه زدن و تغییر وزن خم شدن بین دو پشتیبانی.   لایه داخلی لوله های مقاوم به فرسایش خاکستری پرنده از اکسید آلومینیوم متراکم نوع آلفا با مقاومت اسیدی 96 تا 98 درصد است.قلیات، و نمک. تری اکسید آلومینیوم یک ماده غیر ارگانیک است. هیچ مشکلی برای کاهش عملکرد (یعنی پیری) تحت اثرات طولانی مدت نور، گرما، اکسیژن،و سایر محیط های طبیعیمشخص شده است که مقاومت در برابر خوردگی لوله های مقاوم در برابر فرسایش خاکستری پرواز ده برابر بیشتر از فولاد ضد زنگ است.

2024

04/25

آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟

آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟ با توسعه مداوم و پیشرفت فناوری صنعتی، لوله های سرامیکی زرکونیا به طور گسترده ای در زمینه های مختلف استفاده می شود.دلیل استفاده گسترده از لوله های سرکیمی زیرکونیا لزوماً مربوط به ویژگی های عملکرد خود سرکیمی زیرکونیا است..   سرامیک زیرکونیا یک ماده با مقاومت بالا در برابر گسترش ترک است. او دارای یک ضریب گسترش حرارتی بالا است، بنابراین اغلب برای ساخت سرامیک فلزی استفاده می شود.زرکونیا یک ماده سرامیکی بسیار خوب است، دارای دو خاصیت برجسته از رسانایی حرارتی پایین و قدرت بالا است. سرامیک زرکونیا به طور گسترده ای استفاده می شود، می تواند به عنوان قالب های سیم سازی استفاده شود،می تواند به عنوان مواد کمکی در فرآیند جوش استفاده شود، و اغلب بهترین انتخاب برای حلقه های عایق در محیط های با دمای بالا هستند.    روش های قالب بندی سرامیک شامل فشرده سازی خشک، فشرده سازی ایزواستاتیک و قالب بندی تزریقی است. لوله سرامیکی زرکونیا به طور کلی با فشرده سازی ایزواستاتیک شکل می گیرد.که قدرت خوبی دارد و برای دستکاری و ماشینکاری مستقیم مناسب استعلاوه بر این، تراکم ایزوتروپ بدن سبز یکنواخت است، استرس در بدن سبز کوچک است، نقص هایی مانند ترک و از هم پاشیدن بدن سبز کاهش می یابد،و تغییر شکل محصول سینتر شده کوچک است.   لوله سرامیکی مقاوم به فرسایش از زیرکونیا دارای مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر شوک مکانیکی و حرارتی، مقاومت در برابر خوردگی، دیواره داخلی صاف و نصب آسان است,بنابراین لوله سرامیکی زرکونیا به ویژه برای تجهیزات حمل مواد با فرسایش و فرسایش شدید، پوشش حفاظت از تجهیزات و غیره مناسب است.  

2023

08/30

راه حل ضد فرسایش سرامیکی برای سقوط در کارخانه سیمان

در ژوئن سال 2022، ما به یک کارخانه سیمان در جیانگسو رفتیم و متوجه شدیم که لوله آسیاب و لوله تخلیه کمربند حمل کننده به شدت فرسوده شده اند.و بعضي از قطعاتش براي تعمير با چند تا لايه ي آهنين جوش داده شده بود، که منجر به نازک شدن صفحه فولادی اصلی لوله می شود که بر تولید و تولید شرکت تاثیر می گذارد.   شرکت ما راه حل های زیر را از طریق بازرسی در محل و ارتباطات در محل با مشتریان پیشنهاد می کند: 1. بعضي از چترها از دماي محيطي بالا استفاده ميکنن. شرکت ما روش ساخت سراميکي ضد دماي بالا را به کار ميگيرهبا جوش دادن نوارهای دم گاو بر روی دیوار فولادی داخلی شیل، و سپس نصب سرامیک dovetail بر روی نوارهای dovetail، نوارهای dovetail محافظت می شوند. داخل سرامیک،یک لایه محافظ تشکیل شده است تا مانع از برخورد و خوردگی دم کبوتر شود.، باعث سقوط سرامیک میشه   2. اکثر چاله ها از سرامیک آلومینیوم کروی مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند. شکل سطح تماس مواد طراحی شده است که کروی باشد،که می تواند تاثیر مواد ورودی را به طور موثر تجزیه کند، و سپس با فرآیند جوش پیشرفته استودی برای نصب و تثبیت همکاری می کنند،که می تواند تا حد زیادی تضمین کند سرامیک مقاوم در لباس در صفحه پوشش مقاوم در لباس در اثر اثر قطعات بزرگ مواد شکسته یا سقوط نخواهد کرد.

2023

08/30

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10