پیام فرستادن
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد استفاده از لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش در ناله های دود هوا در کارخانه های سیمان
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

استفاده از لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش در ناله های دود هوا در کارخانه های سیمان

2024-07-05
 Latest company case about استفاده از لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش در ناله های دود هوا در کارخانه های سیمان

در فرآیند تولید سیمان، تمیز بودن سطح گرمایش دیگ برای حفظ عملکرد کارآمد آن بسیار مهم است.جمع آوری خاکستری نه تنها باعث کاهش بهره وری تولید دیگ می شود بلکه مصرف انرژی را افزایش می دهد و باعث اتلاف منابع می شودبه همین دلیل، نرده های دود نقش حیاتی در کارخانه های سیمان دارند. به ویژه، نرده های دود هوایی، که از جریان هوای با فشار بالا تولید شده توسط هوا فشرده استفاده می کنند،می تواند به طور موثر گردآوری خاکستری را در سطح گرمایش دیگ حذف کند.

 

با این حال، در طول کار طولانی مدت، مخلوط هوا و پودر به طور مداوم لوله های شستشو را از بین می برد و منجر به فرسایش شدید می شود.ورق های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش به طور گسترده ای در لوله های شستشو به عنوان پوشش ضد فرسایش استفاده می شودسرامیک های مقاوم در برابر فرسایش از آلومینیوم با خالصیت بالا که در دمای بالا سینتر شده است ساخته شده اند. آنها دارای سختی بسیار بالا و مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش هستند.که می تواند به طور قابل توجهی عمر لوله های نوردن دود را افزایش دهد.

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای در زمینه سرامیک مقاوم در برابر فرسایش، Ibeno ورق سرامیک مقاوم در برابر فرسایش با سختی و صافی بسیار بالا را تولید می کند.و سطح دارای اجزای خود چسبنده استاستفاده از این ورق سرامیکی نه تنها می تواند فرسایش و فرسایش مخلوط پودر هوا را بر روی فواره کاهش دهد،اما همچنین بهبود عملکرد کلی از ناله جوه، تمیز بودن سطح گرمایش دیگ را تضمین می کند و در نتیجه کارایی خروجی دیگ را بهبود می بخشد.

آخرین مورد شرکت استفاده از لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش در ناله های دود هوا در کارخانه های سیمان  0آخرین مورد شرکت استفاده از لوله های سرامیکی مقاوم به فرسایش در ناله های دود هوا در کارخانه های سیمان  1

لازم به ذکر است که محیط کار نوتفوهر معمولاً خشن است، به ویژه در دیوار کوره کوره دیگ، دود افقی و دود دم،جایی که دمای هوا بالاستبنابراین، هنگام نصب ورق های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش، انتخاب یک روش نصب مناسب برای اطمینان از ثبات و ایمنی آن ضروری است.

 

چسب سرامیکی ویژه ای که توسط شرکت ما تهیه شده است می تواند در دمای بالای ۳۵۰ درجه سانتیگراد لزگی را حفظ کند.برای اطمینان از نصب محکم ورق سرامیکی، ممکن است نیاز به جوشاندن استودی یا نصب سوراخ کلاهک باشد..

استفاده از لوله های سرامیکی مقاوم در اثر فرسایش در دستگاه های تولید سیمان، نه تنها می تواند به طور موثر با فرسایش و فرسایش مخلوط هوا و پودر مقابله کند،اما همچنین بهبود عملکرد کلی از ناله جوه، تمیز بودن سطح گرمایش دیگ را تضمین می کند و در نتیجه کارایی خروجی دیگ را بهبود می بخشد.

 

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای در زمینه سرامیک مقاوم در برابر فرسایش، Ibeno صفحات سرامیک مقاوم در برابر فرسایش را با عملکرد عالی و کیفیت پایدار تولید می کند،که برای پوشش مقاوم در برابر لباس در دستگاه فواره سازی کارخانه سیمان ایده آل هستند..