پیام فرستادن
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد تو تفاوت لوله های پمپ سرامیکی و لوله های پمپ آلیاژ رو میدونی؟
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

تو تفاوت لوله های پمپ سرامیکی و لوله های پمپ آلیاژ رو میدونی؟

2022-09-19
 Latest company case about تو تفاوت لوله های پمپ سرامیکی و لوله های پمپ آلیاژ رو میدونی؟

لوله پمپ مقاوم به فرسایش اختصار لوله پمپ بتنی است. از آنجا که لوله پمپ بتنی نامیده می شود، لوله پمپ به دو نوع تقسیم می شود:لوله پمپ کامیون و لوله پمپ زمین با توجه به دامنه استفادهلوله پمپ کامیون شامل یک لوله بلند، آرنج آرنج و کاهش دهنده برای لوله ها و آرنج ها، مواد اصلی در بازار لوله های آلیاژ مقاوم به لباس و لوله های پمپ سرامیکی هستند.امروز ما در مورد مزایا و معایب این دو ماده صحبت خواهیم کرد.

 

لوله پمپ آلیاژ مقاوم به فرسایش

لوله های آلیاژ مقاوم به لباس به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های پمپ مقاوم به لباس با لوله های فولاد آلیاژ جوش داده می شوند. پس از درمان خنک کننده با دمای بالا، یک لایه مقاوم به لباس 2 درجه می شود.0mm بر روی دیواره داخلی لوله پمپ مقاوم در برابر فرسایش شکل می گیردسختی لایه مقاوم به لباس به HRC60 یا بیشتر می رسد. فلنج 125A با یک آستین مقاوم به لباس با سختی بیش از 60 است.که حجم حمل بتن را تضمین می کنداین عمدتا از لوله های فولادی و فلنج تشکیل شده است.

آخرین مورد شرکت تو تفاوت لوله های پمپ سرامیکی و لوله های پمپ آلیاژ رو میدونی؟  0

مزیت:

فرآیند تولید نسبتا ساده است و قیمت نسبتا پایین است.

نقص:

1سختی (HRA77-HRA80) ، مقاومت در برابر فرسایش ضعیف است و افزایش سختی منجر به افزایش هزینه خواهد شد.

2. آن را آسان به پوشیدن و پاره کردن، و دیوار داخلی لوله کشی پس از پوشیدن خشن خواهد شد، و شکاف اتصال بزرگ است، که مستعد مسدود کردن مواد است.

3تراکم بالا، وزن سنگین، بار بر روی بازوی پمپ بزرگ است، و نصب و نگهداری ناراحت کننده است.

 

لوله پمپ سرامیکی مقاوم به فرسایش

لوله پمپ سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش با سرامیک آلومینیوم در داخل لوله فولادی برای افزایش عمر لوله پمپ چسبیده شده است.

مزیت:

1سختی می تواند به HRA90 برسد، دوم تنها به الماس، و عمر لوله پمپ ساخته شده از مواد سرامیکی بیش از 5 برابر بیشتر از لوله پمپ آلیاژ است.

2نصب سرامیکی صاف است و شکاف کوچک است، اطمینان حاصل شود که مواد در هنگام عبور از مواد را مسدود نمی کند.اساسا حل مشکل آویزان کردن مواد و مسدود کردن مواد، و لوله آسان برای تمیز کردن است.

3تراکم کم و وزن سبک. تراکم سرامیک مقاوم به فرسایش به طور کلی 3.9g / cm3 است که تنها نیمی از مواد آلیاژ است. تحت همان مشخصات،کیفیت یک لوله پمپ سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش 40 درصد سبک تر از لوله پمپ آلیاژ استاین کار نه تنها مشکل و هزینه نگهداری و تعویض را کاهش می دهد، بلکه بار بر روی بازوی پمپ را نیز کاهش می دهد.

4فلنج ها در هر دو سر از سرامیک بسیار مقاوم در برابر فرسایش ساخته شده اند، که می تواند به طور موثر مقاومت در برابر فرسایش قطعات ضعیف را بهبود بخشد.

 

نقص:

قیمت کمی گران تر از لوله پمپ آلیاژ معمولی است و مقاومت ضربه لوله پمپ سرامیکی نسبتاً ضعیف است ، بنابراین سعی کنید در هنگام استفاده از ضربه اشیاء سخت اجتناب کنید.