پیام فرستادن
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد لوله های مقاوم به فرسایش دو فلزی در کدام صنایع استفاده می شود؟
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

لوله های مقاوم به فرسایش دو فلزی در کدام صنایع استفاده می شود؟

2023-07-18
 Latest company case about لوله های مقاوم به فرسایش دو فلزی در کدام صنایع استفاده می شود؟

از طریق ترویج و استفاده از لوله های مقاوم به فرسایش دو فلزی در سال های اخیر ، به شدت در صنایع برق ، فلزات سازی ، معدن ، زغال سنگ ، سیمان و سایر صنایع استفاده شده است.امنيت، قابلیت اطمینان، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر لباس از سایر مواد برتر است. لوله ها بی نظیر هستند، به ویژه در شرایط کار ذرات بزرگ، سرعت بالا،و حمل و نقل طولانی مدتاستفاده از آن در بازار به سرعت در حال رشد است و یک محصول خوب است که سزاوار تبلیغ و استفاده است.

لوله مقاوم به فرسایش دو فلزی، لایه بیرونی از لوله فولاد کربن است، دیواره داخلی با لایه مقاوم به فرسایش آهن ریخته شده KMTBCr28 با کروم بالا پوشانده شده است،و از طریق فشار منفی فوم از دست رفته شکل می گیرد.، که دارای ویژگی های مقاوم در برابر فرسایش است و در حال حاضر نوع مقاوم در برابر فرسایش صنعتی است. این محصول دارای ویژگی های زیر است:

Abrasion-resistant pipe

فشار بالا

دیوار بیرونی این محصول از لوله فولادی بدون درز ساخته شده است که فناوری کلیدی برای فشار بالا است.مواد و ضخامت دیواره از لوله دیواره بیرونی تعیین کننده قدرت لوله کامپوزیتبر اساس فشار کار لوله، مواد مناسب دیواره بیرونی لوله را می توان انتخاب کرد. پوشش داخلی فقط از آلیاژ کرومیوم-نیکل بالا ساخته شده است.آن را مسئول مقاومت در برابر سایش خیس بدون تحمل فشار بالا، بنابراین این محصول برای لوله های با فشار بالا، غلظت بالا و حمل و نقل طولانی مدت مناسب است.در مقایسه با خطوط فولادی مقاوم به فرسایش زمین های نادر و لوله های کامپوزیت فولادی سرامیکی، می تواند عملیات امن را تضمین کند.

 

مقاومت خوب در برابر فرسایش

فلز کامپوزیت کرومیوم-نیکل بالا که خط لوله را پوشش می دهد، یک ماده با مقاومت بسیار بالا در برابر فرسایش است، با سختی HRC50-60؛ اصلاح کننده ترکیبات خاص برای تصفیه دانه ها استفاده می شود,که به طور قابل توجهی مقاومت و مقاومت کششی محصول را بهبود می بخشد.حفاظت از پوسته از لوله فولاد بدون درز تضمین قابل اعتماد برای عملکرد عالی مواد آلیاژ کرومیوم-نیکل بالا فراهم می کند. در مقایسه با لوله فولادی مقاوم به لباس زمین های نادر (HRC35-45) ، مقاومت در برابر لباس بالا، تحمل فشار بالا و جوش خوبی دارد. در مقایسه با لوله کامپوزیت فولادی سرامیکی،مقاومت لباس برابر دارد.، اما ترکیب فلز دو لایه بسیار قوی تر و بهتر از ترکیب فولاد سرامیکی، ایمنی بالا استو مقاومت لباس آن بسیار بالاتر از لوله کامپوزیت فولادی سرامیکی استبنابراین، عملکرد جامع لوله کامپوزیت فولادی با کروم و نیکل بالا که توسط شرکت ما راه اندازی شده است بهتر است.

 

نصبش آسونه

دیواره بیرونی از مشخصات لوله های فولادی سلسله ای استفاده می کند که طراحی و نصب لوله ها را به طور قابل توجهی تسهیل می کند و در عین حال عملکرد جوش خوبی دارد.قابل جوشکاري است، فلانژ شده و غیره قابلیت جوشکاری لوله فولادی مقاوم به فرسایش زمین های نادر و خاصیت برش فولادی سرامیکی حل می شود و پیشرفت ساخت و ساز شتاب می یابد.

 

مقاومت در برابر دمای بالا

پوشش آلیاژ کرومیوم نیکل بالا می تواند بدون تغییر شکل و اکسیداسیون در زیر 600 درجه سانتیگراد اعمال شود و مقاومت در برابر فرسایش را حفظ می کند.پوشیدن، مقاومت در برابر اکسیداسیون و خوردگی و طیف وسیعی از محصولات را گسترش داد.

پنجم، مقاومت خوب در برابر خوردگی

مقاومت خوردگی آلیاژ کرومیوم نیکل بالا در برابر کمتر از 5٪ اسید سولفوریک، اسید کلریدریک، اسید هیدروفلوئوریک و سودا کاستیک بیش از 99٪ است.سود اقتصادی از لوله کامپوزیت مقاوم به فرسایش با مقدار بالای کروم و نیکل حتی زمانی که در شرایط حمل و نقل محیط خوردنی ذکر شده استفاده می شود، حتی بیشتر است.

 

ظاهر خوب، ضد آلودگی

دیواره بیرونی این محصول از لوله فولادی بدون درز ساخته شده است، که به طور قابل توجهی کیفیت ظاهر محصول را بهبود می بخشد. پس از نصب، سطح مهندسی می تواند بهبود یابد.دیواره داخلی خلاء و ریخته گری سانتریفیوژ صاف است، که توانایی ضد آلودگی لوله را به شدت بهبود می بخشد. در مورد مسدود شدن جزئی لوله ، می توان آن را به صورت مطلوب ضربه زد ، برش داد و جایگزین کرد ، که استفاده از آن بسیار راحت است.