پیام فرستادن
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد محلول ضد فرسایش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش برای پوشش بطری آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

محلول ضد فرسایش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش برای پوشش بطری آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت

2024-06-26
 Latest company case about محلول ضد فرسایش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش برای پوشش بطری آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت

آسیاب ذغال سنگ با سرعت متوسط به آسیاب ذغال سنگ با سرعت کار 50-300r / min اشاره دارد. این تجهیزات حرفه ای برای آماده سازی و پردازش مواد کمکی برای ساخت آهن فرن بالا است.آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت می تواند مواد کمکی مناسب برای پودر سیستم آهن سازی فرن بالا را فراهم کندآسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت مهم ترین تجهیزات در مقیاس بزرگ در سیستم خرد کردن ذغال سنگ به نفت است.ایمنی عملیاتی و اقتصاد آن برای عملکرد عادی زغال سنگ به نفت بسیار مهم استبه طور کلی، دمای خروجی آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت در 100 تا 120 درجه سانتیگراد کنترل می شود.

 

مواد پردازش شده توسط سیلندر آسیاب متوسط سرعت ذرات با اندازه ها و سختی های مختلف هستند. این مواد در داخل آسیاب متوسط سرعت حرکت می کنند، به طور مداوم باعث اصطکاک، پاکسازی،و تاثیر بر قسمت های مختلف بدن آسیاب متوسط سرعت، و سایش بدن اجتناب ناپذیر است. دلایل سایش سیلندر آسیاب متوسط نسبتا پیچیده است. هر دو سایش سایش ناشی از لغزش مواد غلیظ دانه وجود دارد،فرسایش ناشی از فرسایش باد ناشی از تمیز کردن با سرعت بالا از گازهای حاوی گرد و غبار با غلظت بالا، و سایش ضربه ناشی از ضربه با سرعت بالا از مواد با دانه های ضخیم و حتی اجسام خارجی مانند اجسام خرد شده توسط آسیاب.

 

ورق سرامیکی مقاوم به لباس از سیلندر فولاد زغال سنگ برای محافظت از سیلندر از ضربه مستقیم و اصطکاک بین بدن آسیاب و مواد استفاده می شود.اشکال مختلف پوشش نیز می تواند برای تنظیم حالت حرکت بدن خرد کننده برای افزایش اثر خرد کردن بدن خرد کننده بر روی مواد استفاده شود.، که به بهبود بهره وری آسیاب کمک می کند، تولید را افزایش می دهد و مصرف فلز را کاهش می دهد.

آخرین مورد شرکت محلول ضد فرسایش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش برای پوشش بطری آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت  0آخرین مورد شرکت محلول ضد فرسایش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش برای پوشش بطری آسیاب ذغال سنگ متوسط سرعت  1

پوشش های معمولی کارخانه زغال سنگ شامل تکه های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش و پوشش های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش است.نه تنها وجود دارد پاکسازی شدیددرمان ضد فرسایش سنتی نمی تواند نتایج خوبی را به دست آورد.منطقه در عرض 2 متر بالاتر از دیسک خرد می تواند با یک پوشش سرامیکی ضد لباس سیمان شده پوشانده شوداین محصول از یک فرآیند منحصر به فرد ساخته شده است و دارای ویژگی های سختی بالا و سختی بالا است.روش نصب چسباندن سنتی را تغییر می دهد و از چسب و پیچ برای اتصال دوگانه استفاده می کندآن را به ویژه مناسب برای استفاده در قطعات با دمای بالا و ضربه های خاص است.

 

دو روش مونتاژ اختیاری برای ورق های سرامیکی مقاوم در اثر فرسایش برای سیلندر آسیاب وجود دارد: یکی نصب در محل است که نیاز به این دارد که سیلندر نسبتا صاف و ناهموار باشد.دیگری این است که برای نصب سرامیک بر روی یک صفحه فولاد خم شده در کارخانه و سپس آن را به دیوار سیلندر جوش. در پايين سيليندر آسیاب متوسط سرعت،تاثیر ذرات ضخیم که توسط رولر خرد کننده به خارج می آیند و تمیز کردن پودر با دمای بالا و غلظت بالا در نزدیکی حلقه ای استاتیک بسیار جدی است.برای منطقه ای که در محدوده 500mm-1500mm از پایین سیلندر آسیاب است، جایی که ذرات مواد بزرگ هستند، دمای بالا، سرعت باد سریع است، سایش بزرگ است،و تاثیراتش بزرگه، از صفحات پوشش سرامیکی مقاوم به فرسایش استفاده می شود. سرامیک را به صفحه فولادی خم شده ثابت کنید، فاصله سرامیک صفر است، دیواره داخلی صاف است،و عمر خدمت حدود 10 برابر افزایش می یابد.