پیام فرستادن
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد لوله سرامیکی چیست؟
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

لوله سرامیکی چیست؟

2022-06-17
 Latest company case about لوله سرامیکی چیست؟

یک لوله سرامیکی یک نوع لوله کامپوزیت است که سرامیک و فلز را به صورت ارگانیک ترکیب می کند. لوله سرامیکی مزایای سختی بالای آلومینیوم، بی عمل بودن شیمیایی خوب و فولاد را ترکیب می کند.و پوشیدنش نیکوست.مقاومت در برابر خوردگی، گرما و گرما. اثر و عملکرد ضد ضربه مکانیکی، مورد استفاده در پودر زغال سنگ نیروگاه های برق، خاکستر، پودر معدن، خروجی، backfill، زغال سنگ در معادن زغال سنگ، غلظت کننده ها،ذرات کوکس در کارخانه های کوکس، و مواد در کارخانه های سینتر سازی. عمر خدمت 15٪ بیشتر از لوله های فولادی معمولی است. همچنین می تواند برای حمل و نقل آلومینیوم مایع و محیط خوردنی مورد استفاده قرار گیرد.

آخرین مورد شرکت لوله سرامیکی چیست؟  0 آخرین مورد شرکت لوله سرامیکی چیست؟  1 آخرین مورد شرکت لوله سرامیکی چیست؟  2

مقاومت لباس:محتوای Al2O3 در لایه سرامیکی پوششی لوله فولادی کامپوزیت سرامیکی بیش از 90٪ است و میکروسختی آن HV1000-1800 است ، بنابراین مقاومت بسیار بالایی در برابر فرسایش دارد ،و مقاومت لباسش ده برابر از فولاد کربن متوسط خاموش شده است. اوقات، بهتر از کاربید دریل ولترفم.

مقاومت در برابر خوردگی:سرامیک یک ماده خنثی با خواص شیمیایی پایدار، مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی و مقاومت در برابر اسید است و می تواند در برابر اسیدهای غیر ارگانیک، اسیدهای آلی، محلول های آلی و غیره مقاومت کند.و مقاومت آن در برابر خوردگی بیش از ده برابر از فولاد ضد زنگ است.

مقاومت گرما:مي تونه مدت زيادي در -50 درجه سانتيگراد کار کنه900 درجه سانتیگراد

آسان برای جوش:لوله فولادی کامپوزیت سرامیکی می تواند با جوش لوله فولادی بیرونی متصل شود.

حمل و نقل و نصب آسان:در مقایسه با لوله های فولادی، لوله های گداخته شده آلیاژ مقاوم به لباس، لوله های آهن گداخته و لوله های سنگ گداخته،لوله های فولادی کامپوزیت سرامیکی نسبتاً سبک هستند و حمل و نصب آنها آسان است.لوله های فولادی کامپوزیت سرامیکی می توانند جوش داده شوند، فلنج شوند، انعطاف پذیر باشند و سریع باشند.