پیام فرستادن
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
اخبار شرکت در مورد آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟

2023-08-30
Latest company news about آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟

آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟

با توسعه مداوم و پیشرفت فناوری صنعتی، لوله های سرامیکی زرکونیا به طور گسترده ای در زمینه های مختلف استفاده می شود.دلیل استفاده گسترده از لوله های سرکیمی زیرکونیا لزوماً مربوط به ویژگی های عملکرد خود سرکیمی زیرکونیا است..

 

سرامیک زیرکونیا یک ماده با مقاومت بالا در برابر گسترش ترک است. او دارای یک ضریب گسترش حرارتی بالا است، بنابراین اغلب برای ساخت سرامیک فلزی استفاده می شود.زرکونیا یک ماده سرامیکی بسیار خوب است، دارای دو خاصیت برجسته از رسانایی حرارتی پایین و قدرت بالا است. سرامیک زرکونیا به طور گسترده ای استفاده می شود، می تواند به عنوان قالب های سیم سازی استفاده شود،می تواند به عنوان مواد کمکی در فرآیند جوش استفاده شود، و اغلب بهترین انتخاب برای حلقه های عایق در محیط های با دمای بالا هستند.

آخرین اخبار شرکت آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟  0 آخرین اخبار شرکت آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟  1 آخرین اخبار شرکت آیا تکنولوژی پردازش و ویژگی های لوله های سرامیکی زرکونیا را می شناسید؟  2

روش های قالب بندی سرامیک شامل فشرده سازی خشک، فشرده سازی ایزواستاتیک و قالب بندی تزریقی است. لوله سرامیکی زرکونیا به طور کلی با فشرده سازی ایزواستاتیک شکل می گیرد.که قدرت خوبی دارد و برای دستکاری و ماشینکاری مستقیم مناسب استعلاوه بر این، تراکم ایزوتروپ بدن سبز یکنواخت است، استرس در بدن سبز کوچک است، نقص هایی مانند ترک و از هم پاشیدن بدن سبز کاهش می یابد،و تغییر شکل محصول سینتر شده کوچک است.

 

لوله سرامیکی مقاوم به فرسایش از زیرکونیا دارای مقاومت بسیار عالی در برابر فرسایش، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر شوک مکانیکی و حرارتی، مقاومت در برابر خوردگی، دیواره داخلی صاف و نصب آسان است,بنابراین لوله سرامیکی زرکونیا به ویژه برای تجهیزات حمل مواد با فرسایش و فرسایش شدید، پوشش حفاظت از تجهیزات و غیره مناسب است.