پیام فرستادن
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
اخبار شرکت در مورد چگونه سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش را در محیط های قوی انتخاب کنیم؟
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

چگونه سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش را در محیط های قوی انتخاب کنیم؟

2024-06-25
Latest company news about چگونه سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش را در محیط های قوی انتخاب کنیم؟

در هنگام انتخاب سرامیک های مقاوم در شرایط ضربه قوی، در واقع لازم است عوامل متعددی را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل شود که سرامیک ها می توانند نیازهای شرایط کاری واقعی را برآورده کنند.در اینجا چند پیشنهاد مشخص وجود دارد:
1. سرامیک های بزرگ و ضخیم را انتخاب کنید:ورق های سرامیکی بزرگ و ضخیم را انتخاب کنید، زیرا وقتی قطعات کوچک سرامیک با چسب به هم وصل می شوند، به راحتی می شکنند، شکسته می شوند،و یا از جفت زدن زمانی که آنها توسط قطعات بزرگ مواد تحت تاثیر قرار می گیرند، از بین می روند.ضخامت سرامیک نیز بسیار مهم است. ضخامت کافی می تواند مقاومت ضربه بهتر را فراهم کند و از شکستن یا ترک مستقیم جلوگیری کند.

 

2. انتخاب لاستیک سرامیکی دو در یک سرامیک (طعم طبیعی محیط):اگر دمای محیط کار اجازه دهد، انتخاب یک ورق سرامیکی دو در یک از لاستیک سرامیکی انتخاب خوبی است.این سرامیک کامپوزیت مقاومت لباس سرامیک و مقاومت ضربه لاستیک را ترکیب می کند و می تواند مشکلات لباس و ضربه را همزمان حل کنداما لطفاً توجه داشته باشید که لاستیک در برابر دماهای بالا مقاوم نیست، بنابراین این سرامیک کامپوزیت فقط برای محیط های دمای عادی مناسب است.

آخرین اخبار شرکت چگونه سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش را در محیط های قوی انتخاب کنیم؟  0آخرین اخبار شرکت چگونه سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش را در محیط های قوی انتخاب کنیم؟  1

3. زتا سرامیک رو انتخاب کن:سرامیک ZTA سرامیک مرکب آلومینیوم آکسید زرکونیوم است. در مقایسه با سرامیک آلومینیوم معمولی، سفتی آن به شدت افزایش یافته و مقاومت ضربه آن به طور قابل توجهی بهبود یافته است.سرامیک ZTA می تواند در محیط های با دمای بالا به طور پایدار کار کند و برای شرایط مختلف با تاثیر قوی مناسب است.آنها یک انتخاب موثر برای حل مشکلات فرسایش و ضربه هستند.

 

4. سرامیک مقاوم به ضربه را انتخاب کنید که در آن های بیرون کشیده شده باشند:مقاومت به ضربه سرامیک را می توان با تغییر شکل آن ها بهبود بخشید، مانند ایجاد تکه های نیمه کره ای در سطح سرامیک.این طراحی می تواند به طور موثر نیروی ضربه را پراکنده کند و مقاومت ضربه سرامیک را بهبود بخشد.

 

به طور خلاصه، هنگام انتخاب سرامیک های مقاوم در شرایط ضربه قوی، لازم است که عوامل متعددی مانند اندازه، ضخامت، مواد، شکل،و محیط کار سرامیکاین شرایط را می توان به صورت جداگانه انتخاب کرد و یا به صورت همبسته برای اطمینان از اینکه سرامیک های انتخاب شده می توانند نیازهای شرایط کار واقعی را برآورده کنند.