پیام فرستادن
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
اخبار شرکت در مورد کیفیت برنده و تحت تاثیر شرکت های سرمایه گذاری خارجی قرار می گیرد
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

کیفیت برنده و تحت تاثیر شرکت های سرمایه گذاری خارجی قرار می گیرد

2024-07-05
Latest company news about کیفیت برنده و تحت تاثیر شرکت های سرمایه گذاری خارجی قرار می گیرد

به عنوان یک شرکت متمرکز بر تحقیق و توسعه، تولید و صادرات سرامیک آلومینا، Ibeno یک تیم بین المللی و حرفه ای دارد،با تجربه عمیق در تولید سرامیک آلومینیوم و یک سیستم کنترل کیفیت با استاندارد بالا، که کلید توانایی ما برای کسب اعتماد مشتریان جهانی است.

 

به تازگی، یک سازنده بزرگ تجهیزات از جنوب شرقی آسیا یک دسته از آستین های سرامیکی آلومینیوم را از ما سفارش داد.چون قطر این دسته از سرامیک بسیار بزرگ است (قطر داخلی بزرگترین حلقه سرامیک نزدیک به 500mm است)، در طول فرآیند تولید بسیار آسان است که یک چالش برای تولید ما است.

 

مشتری با چندین تامین کننده همزمان تماس گرفت. به دلیل تجهیزات تولید محدود، آنها نمی توانستند چنین اندازه بزرگی از آستین های سرامیکی آلومینیوم تولید کنند. برای پیدا کردن یک تامین کننده مناسب،مشتری به چین رفت و برای یک تحقیق جامع به کارخانه ما آمد، و به طور عمیق قدرت کلی شرکت ما را در زمینه تحقیق و توسعه، تولید، خدمات نصب و غیره درک کرد و سرانجام تصمیم گرفت که با ما قرارداد امضا کند.

آخرین اخبار شرکت کیفیت برنده و تحت تاثیر شرکت های سرمایه گذاری خارجی قرار می گیرد  0آخرین اخبار شرکت کیفیت برنده و تحت تاثیر شرکت های سرمایه گذاری خارجی قرار می گیرد  1

بعد از اینکه ما به طور عمیق نیازهای مشتری را درک کردیم، بلافاصله یک تیم فنی را برای انجام تحقیقات و توسعه محصول و آماده سازی تولید سازماندهی کردیم.بهینه سازی فرمول، و فرآیند تولید تا آزمایش محصول، هر فرآیند به شدت کنترل و آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که شاخص های عملکرد سرامیک آلومینا با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.

در فرآیند تولید سرامیک آلومینیوم، ما به کنترل کیفیت در هر پیوند توجه می کنیم. به ویژه، مشتری پیشنهاد کرد که تغییر شکل حلقه سرامیک باید به حداقل برسد.ما هر فرآیند را به طور دقیق ثبت و تجزیه و تحلیل کردیم تا بتوانیم به سرعت علت آن را پیدا کنیم و در صورت بروز مشکلات کیفیت اقدامات بهبود بخش را انجام دهیم.

 

برای برآورده کردن الزامات مشتری در مورد خلوص سرامیک آلومینیوم،ما از مواد خام آلومینیوم خالص استفاده کردیم و از هر گونه آلودگی و ناخالصی در فرآیند تولید از طریق کنترل دقیق فرآیند جلوگیری کردیممحصولات سرامیکی آلومینیوم ما قبل از ترک کارخانه از بازرسی کیفیت سختگیرانه ای برخوردار هستند تا اطمینان حاصل شود که محصولات با الزامات مشتری مطابقت دارند.

 

در روند صادرات لوله های سرامیکی آلومینا، ما همچنین بر ارائه طیف گسترده ای از خدمات به مشتریان تمرکز می کنیم.از مشاوره محصول و پشتیبانی فنی تا توزیع لجستیک و خدمات پس از فروش، ما مشتری گرا هستیم و تلاش می کنیم که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.ما روابط همکاری بلند مدت با بسیاری از شرکت های لجستیک مشهور بین المللی ایجاد کرده ایم تا اطمینان حاصل شود که محصولات سرامیکی آلومینا می توانند به طور ایمن و سریع به مشتریان تحویل داده شوند.

 

بعد از 50 روز کار سخت، کار تولید و صادرات این دسته از سرامیک آلومینیوم بالاخره به اتمام رسید.آنها قدردانی و قدردانی از کیفیت محصولات و خدمات ما را ابراز کردنداين تجربه صادرات موفق نه تنها شهرت "ايبينو" را در بازار بين المللي ارتقا داد بلکه مشتري هاي بيشتري هم به دست آورديم.

 

ما به حفظ فلسفه کسب و کار "کیفیت اول، مشتری اول" ادامه خواهیم داد، به طور مداوم محصولات و سیستم های خدمات خود را نوآوری می کنیم،و ارائه محصولات و خدمات سرامیکی آلومینا با کیفیت بالا به مشتریان جهانیما بهترین راه حل های سرامیکی آلومینا را به مشتریان جهانی با شور و شوق بیشتر و تکنولوژی حرفه ای ارائه خواهیم داد.