پیام فرستادن
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
اخبار شرکت در مورد یک لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی چیست؟
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Mrs. Amy
فکس: 86-731-8639-6190
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

یک لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی چیست؟

2022-05-22
Latest company news about یک لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی چیست؟

لوله های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش عمدتاً در اتصال تجهیزات و تجهیزات، حمل مواد از یک تجهیزات به دستگاه دیگر و تجهیزات حمل گاز، مایع،یا مایع با ذرات جامد.

 

تفاوت بین لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی و لوله معمولی این است که لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی دارای پوشش سرامیکی کوراندوم در داخل لوله معمولی با چسباندن، جوش دادن،یا تکنولوژی فشار ایزواستاتیک، به عنوان لایه ضد فرسایش لوله ضد فرسایش سرامیکی برای محافظت از خارج. لوله فولادی به طور مستقیم توسط مواد فرسایش و خوردگی نمی شود،که عمر خدمت لوله را به شدت افزایش می دهد.

آخرین اخبار شرکت یک لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی چیست؟  0 آخرین اخبار شرکت یک لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی چیست؟  1 آخرین اخبار شرکت یک لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی چیست؟  2

پوشش سرامیکی لوله های مقاوم به فرسایش سرامیکی می تواند سرامیک مقاوم به فرسایش آلومینا یا سرامیک مقاوم به فرسایش کربید سیلیکون را انتخاب کند. در مقایسه با سرامیک مقاوم به فرسایش آلومینا،سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش کربید سیلیکون دارای مقاومت بهتر در برابر فرسایش و سختی بالاتر هستندعمر طولانی تر و سرامیک های مقاوم به لباس کربید سیلیکون سرامیک های مقاوم به دمای بالا هستند که می توانند به طور موثر برای مدت طولانی در محیط های دمای بالا کار کنند.و برای استفاده در شرایط کار با دمای بالا مناسب هستند.

 

در حال حاضر، سرامیک آلومینیوم به طور گسترده ای به عنوان مواد پوششی برای لوله های مقاوم به فرسایش سرامیکی استفاده می شود.طول عمر سرامیک های مقاوم در برابر فرسایش از همان مشخصات به ترتیب طول است.لوله سرامیکی، لوله سرامیکی مقاوم به لباس نوع چوب، اگرچه عمر لوله سرامیکی مقاوم به لباس نوع چوب در رتبه سوم قرار دارد، هنوز هم حدود ده برابر لوله فولاد معمولی است.و روند ساده است و هزینه کم است، بنابراین لوله مقاوم به فرسایش سرامیکی نوع چوب هنوز وجود دارد، به طور گسترده ای در لوله های مقاوم به فرسایش با عملکرد هزینه بالا استفاده می شود.