پیام فرستادن
محصولات
محصولات
صفحه اصلی > محصولات > آسترهای سرامیکی لاستیکی > مقاومت در برابر لباس پوششی لاستیکی سرامیکی OEM

مقاومت در برابر لباس پوششی لاستیکی سرامیکی OEM

جزئیات محصول

محل منبع: چانگشا، هونان، چین

نام تجاری: Ibeno

گواهی: ISO9001-2015

شماره مدل: آسترهای سرامیکی لاستیکی

شرایط پرداخت و حمل و نقل

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره

قیمت: Negotiable

جزئیات بسته بندی: بسته بندی شده در جعبه های چوبی یا قفسه های آهنی

زمان تحویل: 25-45 دایره کاری

شرایط پرداخت: T/T

قابلیت ارائه: 100000 ㎡ / سال

بهترین قیمت را دریافت کنید
برجسته:

مقاومت در برابر فرش سرامیکی,لایه های پوشیدن کاشی سرامیکی OEM,پوشش های سرامیکی لاستیکی مقاوم به فرسایش

,

OEM Ceramic Tile Wear Liners

,

Wear Resistance Rubber Ceramic Liners

مقاومت در برابر سایش:
برتر
درخواست:
پوشش مقاوم به فرسایش برای تجهیزات صنعتی
مقاومت شیمیایی:
عالی بود
تراکم:
3.6-3.8 G/cm3
ازدیاد طول:
≥250%
استحکام خمشی:
≥ 300 مگاپاسکال
مقاومت در برابر ضربه:
بالا
نوع خطوط:
آستر سرامیکی
مواد:
لاستیک و سرامیک
عمر خدمات:
بیش از 5 سال
مقاومت در برابر سایش:
برتر
درخواست:
پوشش مقاوم به فرسایش برای تجهیزات صنعتی
مقاومت شیمیایی:
عالی بود
تراکم:
3.6-3.8 G/cm3
ازدیاد طول:
≥250%
استحکام خمشی:
≥ 300 مگاپاسکال
مقاومت در برابر ضربه:
بالا
نوع خطوط:
آستر سرامیکی
مواد:
لاستیک و سرامیک
عمر خدمات:
بیش از 5 سال
مقاومت در برابر لباس پوششی لاستیکی سرامیکی OEM

توضیحات محصول

درپوشک های لباس پوشی از کاشی های سرامیکییک ماده مقاوم به لباس صنعتی، مقاوم به ضربه، مقاوم به خوردگی است. مقاومت در برابر ضربه و گسترش و انقباض حرارتی دارد.ضریب انبساط حرارتی ویسکوز بین فولاد و سرامیک است، که می تواند به دلیل انبساط حرارتی ناسازگار سرامیک و فولاد تنظیم شود.انواع فیبرهای انعطاف پذیر به چسب اضافه می شوند تا اطمینان حاصل شود که سرامیک در طول کار طولانی مدت تحت محیط لرزش نمی افتد، انبساط گرمایی مکرر و انقباض سرد.

 

پوشه های فرش سرامیکیبا فرمول منحصر به فردی از 95٪ Al2O3 با مواد مقاوم در برابر فرسایش اضافه شده است. آنها به صورت خشک فشار داده می شوند و دارای ویژگی های چگالی بالا، سختی بالا و مقاومت در برابر فرسایش هستند.

ceramic tile wear linersCeramic rubber steel plate composite liner.jpgWear Resistant Ceramic Composite Plates

مزایای کاربرد نیروگاه های حرارتی

فن پودر اگزوز یکی از ماشین آلات دستی اصلی نیروگاه است.اصل کار فن پودر اگزوز این است که زغال سنگ خرد شده را از کارخانه زغال سنگ به دیگ برای احتراق ارسال کندبرای شرایط فرسایش بالا، ورق های سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش می توانند بر روی فان ولوت چسبیده شوند تا عمر خدمت را افزایش دهند.

 

ورق سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش از پودر آلومینا با پاکیزگی بالا و فوق العاده ظریف سوخته می شود. آن را در دمای بالای 1700 درجه سنتر می کنند و با فشار ایزواستاتیک شکل می گیرند.همچنین دارای سختی فوق العاده بالا و مقاومت عالی به الماس استسنگ شکن مقاومت لباس سرامیک را تضمین می کند.

 

پیچ سرامیکی آلومینیوم دارای مقاومت خیس خوب و سبک وزن است، که وزن کل چرخدار را کاهش می دهد و عمر کار اصلی لوله ی فن را افزایش می دهد.به منظور اطمینان از پوشیدن فن کشش تحریک شده، ورق سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش را می توان برای چرخ چرخ فن بالا استفاده کرد.

 

ورق سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش سبک و آسان برای نصب است. ولوت با بلوک های سرامیکی کوچک چسبیده و جوش داده می شود که برای نگهداری و تعویض آسان است.مقاومت عالی در برابر فرسایش و مقاومت در برابر خوردگی باعث می شود که عمر طولانی داشته باشد، که به شدت هزینه های نگهداری را کاهش می دهد.

 

ویژگی های محصول

پوشش لباس یک سرامیک خاص کوراندوم است که از اکسید آلومینیوم به عنوان مواد اولیه اصلی، اکسید فلز نادر به عنوان جریان و در دمای بالای 1700 درجه سانتیگراد سینتر شده است.و سپس با یک لاستیک خاص و یک باندر غیر ارگانیک با قدرت بالا ترکیب شده است. اين مي شه:

(1) سختی بالا:سختي راکولش 85-90 است.

(2) مقاومت خوب در برابر فرسایش و عمر طولانی:مقاومت در برابر فرسایش برابر با 266 برابر فولاد منگنز و 171.5 برابر فولاد رسوب شده با کروم بالا است.

(3) طیف گسترده ای از کاربردهای:پوشش های فرسایش شامل پوشش های چسبنده مناسب برای محیط های دمای پایین، پوشش های مقاوم به ضربه مناسب برای ضربه قطعات بزرگ مواد،پوشه های فولادی پورسلین مناسب برای حمل بادیو کار با سرعت بالا که برای کار پویا مناسب است.

 

استفاده از مخلوط کننده درام

مخلوط کننده استوانه ای در سیستم ماشین سینتر کردن در اصل از ساختار صفحه پوشش پلاستیکی پلیمر با صفحه فشار در خارج استفاده می کرد.این ساختار دارای یک ساختار مواد داخلی غیر منطقی است زیرا پس از استفاده از صفحه فشار، ماده وارد ساختار می شود و صفحه پوشش را از بین می برد و صفحه پوشش ثابت می شود.بولت ها نمی تواند جدا و دست زدن به دلیل آن را باعث می شود صفحه پوششی به سقوط و باعث تصادفات تجهیزاتمواد آویزان در سیلندر نه تنها بار تجهیزات را افزایش می دهد، بلکه باعث تخلیه ضعیف می شود و گاهی اوقات حتی از پورت تغذیه تخلیه می شود.ساختار کلی صفحه پوشش دارای وزن نسبتا بالا استبار تجهیزات به شدت افزایش می یابد، که منجر به کاهش عمر اجزای انتقال، مصرف انرژی بالا و افزایش میزان شکست تجهیزات می شود.که به شدت بر سرعت کار تجهیزات تاثیر می گذارد..

 

درپوشک های لباس پوشی از کاشی های سرامیکیبه طور محکم بسته شده و مقاومت گرما خوبی دارند. پوشش سرامیکی مقاوم به لباس بر روی دیوار داخلی تجهیزات با چسب فوق العاده مقاوم به گرما چسبیده شده است.عملکرد طولانی مدت در 350 درجه سانتیگراد بدون پیری، عملکرد عایق بندی خوب، مقاومت در برابر خوردگی، هیچ آلودگی، پوشش سرامیکی مقاوم در برابر فرسایش سبک وزن است. تراکم آن 3.6g / cm3 است، تنها نیمی از فولاد،که می تواند به شدت بار تجهیزات را کاهش دهد، بر اساس تحقیقات پیگیری مشتری ما برای بیش از ده سال، در شرایط کار مشابه، عمر خدمات تجهیزات می تواند حداقل ده برابر افزایش یابد.اگر صفحه پوشش سرامیکی مقاوم به فرسایش جایگزین شود، صفحه پوشش سرامیکی مقاوم به جوشکاری باید برای کار در محیط با دمای بالا مورد استفاده قرار گیرد، که مزایای زیر را دارد:

 

1ساختار ساده است، وزن سبک است، مسیر مواد در مخلوط کننده معقول است و ضخامت مناسب است.که شرایطی را برای تقویت بیشتر توانایی مخلوط کردن و گلوله سازی مخلوط کننده فراهم می کند.

2. دارای عملکرد تمیز کردن مواد مقاوم در برابر دمای بالا و مقاومت در برابر لباس است.

3قطر موثر مخلوط کننده استوانه ای بزرگ می شود.

4صفحه پوشش دارای عمر طولانی است که شدت کار روزانه سیستم تولید را قبل از نگهداری کاهش می دهد.

 

FQA

پوشک های پوشک های سرامیکی چیست

آنها یک فرآیند ولکاناسیون حرارتی هستند، ولکاناسیون سرامیک مقاوم به فرسایش و لاستیک با هم برای تشکیل یک پوشش دو در یک لاستیک سرامیک،و سپس با استفاده از چسب آلی با قدرت بالا برای اتصال پوشش به صفحه فولادی پوسته داخلی تجهیزات، برای تشکیل یک لایه ضد فرسایش قوی و کمرنگ.

 

دسته بندی های پوشه های فرش سرامیکی چیست؟

این می تواند به دو در یک صفحه پوشش سرامیکی مقاوم به لباس و سه در یک صفحه پوشش سرامیکی مقاوم به لباس تقسیم شود.

دو در یک صفحه پوشش سرامیکی مقاوم به فرسایش = سرامیک + صفحه فولاد یا سرامیک + لاستیک

صفحه پوشش سرامیکی مقاوم به سایش سه در یک = صفحه پوشش سرامیکی + لاستیک + فولاد سه در یک

 

Yibeinuo مواد جدید یک شرکت تولید پیشرفته ملی است کهپوشک های لباس پوشی از کاشی های سرامیکیمحصولات آن به طور گسترده ای در فولاد، سیمان، زغال سنگ، بنادر، مواد شیمیایی، باتری های لیتیوم، پردازش مواد معدنی، ماشین آلات ساختمانی و سایر صنایع استفاده می شود.

 

 

محصولات مشابه